Září 2015

#13 Co?...

15. září 2015 v 17:46 | Vendy |  Deníček
Ahoj :)
Teď jak začala škola, mám najednou míň času a ještě větší prázdno v hlavě... Proto článek nevyšel tak dlouho, ale teď se budu snažit :)

Moje nejčastější otázka ve škole "co?" není to jen kvůli tomu, že je začátek roku, ale i protože se celou hodinu jen směju a nedávám pozor. Sedim v první lavici s kamarádkou a nedělá to moc dobře...:D Achjo. Někdy si říkám jestli budu někdy normální :)
Pořád myslím jen na kraviny (například: Učitel má stejnou barvu trička jako houba na tabuli, ručník, matematická tabulka,...), místo toho, aby jsem poslouchala jeho nudný výklad o fyzice. A proto by článek asi vypadala takto: Proč nejsou kočky zelený a tráva modrá? Chci spát, jdu si dát jablko. Kouknu se na film, nebo ne.... A to by Vás asi nezajímalo :D
Protože nejsem myšlenkama pořád na správným místě (i když je to lepší), tak nemám nápady na články, proto je tento krátký :)
Chci se Vás zeptat, jaký článek by Vás bavil a klidně napište víc nápadů, budu akorát radši :)
Tak ahoj ♥

Vzpomínky č.3

1. září 2015 v 7:00 | Vendy |  Vzpomínky
Ahoj :)
Vítám Vás u mého dalšího článku! Dnes je 31.8 a zítra začíná škola :( Tento článek je přednastavený, protože jsem chtěla aby vyšel 1. září. A to proto, že to budou vzpomínky na mé začátky ve škole!:D
Vzpomínám jak šla moje ségra první den do školy a já chodila do školky. Hrozně jsem chtěla jít s ní a začít tam hodit taky. No.... prostě jsem jí záviděla :D Úplně si pamatuji, jak tam ségra stála s tím kornoutem, který byl skoro větší než ona :D Ale dost o ségře, jdeme na můj první den ve škole!:
Můj první den vypadal tak, že jsem jako každý dítě, který jde první den do školy, vstala a byla úplně hrozně ráda, že jdu do školy a připadala jsem si už docela velká. Tak tam stojíme na nádvoří a učitelky si zavolaly prvňáčky k sobě. Já, protože jsem machr, tak jsem tam šla, ale jak mile mamka odešla tak jsem začala brečet :D I když bydlím v celkem malém "městě", měli jsme dvě první třídy. A a B. Já jsem byla vždycky B a do teď jsem za to ráda :) Protože jsem tam měla bezva holky, se kterýma se bavím až do teď, i přes ty hádky. Naše třída (B) se vždy hádala s Áčkem, protože mi jsme podle nás byli Borci a oni Amatéři. Podle nich jsme mi byli Blbci a oni Andílci... No, až do teď se hádají, a to že nejsme už dávno malí... Tak zase zpátky k první třídě. Pamatuji si, že jsem seděla s mojí nejlepší kamarádkou (i teď je to moje nejlepší kamarádka a plus další holky) ve druhý lavici u oken. Já seděla na židličce do uličky a ona blíž u oken. I když nás učitelka musela rozsadit, ne jen kvůli tomu našemu povídání, ale i kvůli tomu, že ona byla asi o hlavu větší než já a proto nemohla sedět tak ve předu:( Potom mě učitelka stejně posadila asi o lavici do zadu, takže jsme byli zase blízko sede :) První třída mě bavila (až na úkoly) protože jsem byla machr v matematice. Vždy jsem vyhrávala nějaké hry a to mě nejvíc bavilo, protože jsem dostala bonbónek!!!:D Jako všichni ze třídy, jsem dostala samí jedničky na vysvědčení, v pololetí i na konci :) Přesouváme se na druhou třídu:
Ve druhý třídě jsem začala protestovat, že tam chodit nebudu, ale vždycky vyhrála mamka :( Nakonec to skončilo tak, že jsem nechtěla chodit ze družiny domů :) Ve druhé třídě jsem měla první odpoledku. Nesnášela jsem jí, protože jsme měli delší vyučování a mohla jsem být kratší dobu ve družině :( Nejlepší stejně vždycky bylo a bude zvonění poslední hodiny, kdy se jde na oběd. I když všichni víme jaké jsou školní kuchyně, ale i tak jsem se tam těšila :D Ve druhé třídě se nestalo asi nic tak hrozně důležité, co by jsem Vám mohla napsat, takže bude asi kratší. Takže jdeme na třetí třídu a zároveň poslední v tomto článku:
Ve třetí třídě mi začínala Angličtina. To byl pro mě boj a do teď ještě trochu je. Nikdy jsem Anglicky neuměla tak dobře a asi nikdy umět nebudu. Docela jsem se teď začala snažit o prázdniny se alespoň trochu učit, a to tak, že si překládám texty mích oblíbených písniček a koukám se na Americké Youtuberky a zkouším jim trochu rozumět. Ale zpět k mé třetí třídě. Tady se asi nezměnilo nic, kromě Angličtiny a mé třídní učitelky. V první třídě jsem měla hodnou a dobrou, ve druhé nejlepší a nejúžasnější učitelku, kterou jsem mohla mít a ve třetí hodnou, ale moc nenaučila. Ve třetí se stala také jedna změna, naše všelijak bojující třídy se spojily...:( To bylo hned hádek. Rozpojily jsme se zase až v páté třídě a v šesté zase spojili a tak to zatím zůstalo. Docela jsem ráda, že jsme se v šesté spojili, protože jsem si tam našla další kamarádky s kterýma jsem se předtím hádala, bavím se s nimi do teď ♥ I když mám ve třídě jednu holku a pár kluků, který nesnáším, pořád jsme bezva třída a nevyměnila by jsem jí!♥
To by byl pro dnešek konec celého článku. Snad Vás článek alespoň trochu bavil, jako mě a zaspomínali jste na vaší první třídu(druhou i třetí), já si jdu rovnou najít nějaké fotky a prohlédnout si je:)
Do komentářů mi napište, jaká byla vaše první třída a nebo o tom napište článek, jako já :) Tak já se s Vámi rozloučím a u dalšího článku
Ahoj!:)