Červenec 2015

Trapasy! #2

28. července 2015 v 10:23 | Vendy |  Trapasy
Ahoj!
Nevěděla jsem co mám dnes přidat za článek, a všimla jsem si, že jsem vydala jen jeden článek k "Trapasům" a tak přidávám další:)

1.Měli jsme k obědu svíčkovou a mě vykápla na šaty, samozřejmě mi to nikdo neřekl a já si toho nevšimla. Později přijela sestřenice a divně se na mě koukala, potom řekla že mám hezký šaty a já si všimla toho fleku:)
2.K nám do školy se možná vrátí kluk, s kterym jsem chdila ve školce. No jo, ono by to bylo v pohodě, kdyby byl aspoň trošku hezkej a nebyl asi o hlavu menší než já...
3.Když jsem byla malá, ráda jsem tancovala. Jendou mě taťka natočil.... Teď to všem ukazuje a já se radši zavírám na zachodě a vyledu až nejmíň po půl hodině, protože je to strašně trapný...:D
4.Spala jsem u kamarádky a ráno jsem si dávala korektor pod oči, na čelo atd. Ale pod očima jsem si to nerozmazala a byla jsem tam asi půl hodiny s korektorem pod očima:) Naštěstí to bylo brzo ráno, takže všichni spali a mě viděla jen ta kámoška:)
5.Už mě nic nenapadá :D

Jestli se Vám stalo něco stejného, podobného a nebo něco úplně jiného, tak mi napište do komentářů, ráda si to přečty a i pobavím:)
Ahoj!:)♥

outfit č.4 Léto

24. července 2015 v 15:23 | Vendy |  Outfity
Ahoj :)
Dnes jsem si pro Vás připravila další outfit, a protože je léto, tak bude letní. Snad se Vám bude líbit. Ještě jsem chtěla říct, že to vytvářím na stránce Polyvore a jmenuji se tam Vendy-novinky jen kdyby se někdo ptal :)
Možná to bude vypadat jako festivalový outfit, ale i to patří k létu, ne?:)

Festivals
Mě osobně se to líbí, nedávala jsem tam žádné stíny, protože je moc nenosím, nebylo by to ani asi moc zajímavý, protože by jsem tam dala nějakou nude paletku :) A o voděodolné řasence asi nemusím ani nic říkat. Rtěnky se mi v létě hrozně moc líbí, protože jsou výrazné a veselé, tak jsem sem dala krásnou korálovou, oranžovou, lososovou, nevim jak jí mám popsat, jednoduše, má stejnou barvu jako to tílko:)
Teď když je léto, hrozně ráda nosím květinové čelenky-věnečky a proto jsem tam také jeden musela dát ♥Jen tak ze zajímavosti, teď mám jeden na sobě, fialový :):D

Pro dnešek se s Vámi rozloučím, takže asi Ahoj:)♥

Jak dát dohromady rozdrolenou sušenku.

15. července 2015 v 22:14 | Vendy |  Výzva
Ahoj:)
Je tady další a zároveň poslední článek "výzva", tak si ho pořádně užijte!!:)

Jak dát dohromady rozdrolenou sušenku.
Musím se přiznat, že mě napadlo hned více věcí jak jí dát dohromady, tak tady je máte:
-slepit jí medem
-slepit jí Nutelou
-lepdlem
-izolepou
-a úplně nejlepší je NEŘEŠIT TO a prstě jí sníst :DD
Tento nápad napsala: Kassie Kass (Blog už neexistuje a mrzí mě to...)

To je vše :) Dnes se mi moc psát nechtělo, tak je to jen kradší, snad Vám to nevadí:) Jo a vim že lepidlo a izolepa není nejlepší nápad, ale potom jí můžete mít na výstavě xD Ach jo, dneska mi už moc hrabe, jdu radši spát Ahoj-asi radši DOBROU NOC♥:)

Jak naplánovat, kdy vyjde slunce

13. července 2015 v 20:46 | Vendy |  Výzva
Ahoj, jsem zpět:)♥
Nebudu to okecávat, jen řeknu, že jsem byla na dovolené, kde nebyla wi-fi.
Dnes je tu po opravdu dlouhé době nějaký článek, tak snad se Vám bude líbit:) A je to článek stále k té výzvě.... To snad nevadí :D A jak jste už mohli poznat z názvu, je to na téma "Jak naplánovat kdy vyjde slunce", musím se přiznat že opravdu ještě moc nevím jak to mám napsat, jen doufám že to nebude nějaká úplná kravina :D Tak jdeme na to:)
Jak naplánovat kdy vyjde slunce.
Mám jeden takový způsob, který trochu rozepíšu.
Když to budete chtít, tak se musíte držet pravidel: 1)Vezměte si papír(A4), tužku a pro jistotu i gumu
2)Na papír si namalujte náčrtek slunce, ale musí mít rovně paprsky, aby se nekřížily
3)Potom to vybarvěte žlutou pastelkou, temperou, čím chcete
4)Slunce by mělo být nakreslené přes celí papír, když tak to namalujte znovu
5)Na druhou stranu napište datum a čas, kdy chcete aby vyšlo slunce
6)Pod to ještě napište svoje jméno
7)Potom jen stačí tento papír dát na nejvyšší horu, je jedno na jakou, hlavně ať je vysoká, a potom stačí jen čekat na datum a čas, který jste si tam sami napsali
8) Kdyby se Vám to nepodařilo, tak to buď nefunguje a nebo postupujte takto: datum přepište a napatlejte to medem:) Slunce to ucítí, ale nejdřív si přečte, co jste tam napsali, než vyleze, a když si to přečte, tak uvidí kdy má vyjít, ale dostanete ho ven právě kvůli tomu medu(můžete tam dát i něco jiného sladkého)
Tento nápad napsala: KKcenka
To by bylo všechno :D Ano, vím že to nefunguje a že je to úplná blbost..:D A proto radši, Ahoj:)

#11 Prázdniny

3. července 2015 v 21:39 | Vendy |  Deníček
Ahoj,
začaly prázdniny a pro všechny více času:) Ale jenom já nemám vůbec čas nanic, to znamená že články vydávám a budu vydávat méňe. Na celé prázdniny mám rozvrženo kdy co bude (kdy pojedeme na dovolenou, na různé výstavy atd..). Samozdřejmě chci chodit ven s kamarádkami, aby jsem na ně nekašlala, je hezky a prto chci být i venku, než jen sedět u notebooku. Nemyslím to tak, že mě blog už nebaví, jen budu mít méně času:) Ale nebojte, budu se snažit.
Ještě jsem nedopsala články z té výzvy a ne nezapomněla jsem na to, ale jak jsem říkala, nemám už moc času.
Tak snad Vám to nevadí a ahoj :)