Červen 2015

Je fajn být single?

21. června 2015 v 17:38 | Vendy |  Výzva
Ahoj:)
Na začátek se chci hooodně moc omluvit, ale zase nebyl čas. No jo, každý si říká že je víkend tak by měl mít čas každý, ale jenom já musim jet někam doháje :D Abych to zkrátila, byla jsem na vodě (Na lodích, na Ohři) a dnes jsme se asi ve čtyři hodiny vrátili :) Bylo to super, ale jsem ráda že zase ležím ve svojí potýlce :D Nebudu zdržovat a rovnou se vrhnu na výzvu:

JE FAJN BÝT SINGLE ?
Já by jsem řekla že je, protože jste VOLNÝ :DD Když máte kluka to není taková sranda, chcete si povídat s nějakým klukem a ten "váš" se hned naštve, musíte si na něj a on na vás dělat čas a potom kvůli tomu nemáte zase čas na kamarády, a to mi příjde docela blbý. Celkově si myslím že nemít kluka je dobrý :):D Ale je pravda že když ho máte a je hodnej, tak to asi nemůže být tak hrozný :)

Tento nápad napsala: Conejaˇˇ

Abych řekla pravdu, já měla kluka jen ve školce :D Chodili jsme spolu celou dobu (3 roky), taková ta školková láska :D Jinak jsem kluka neměla... Ale je pravda že jeden kluk, ten s kterým jsem chodila ve školce, asi ve čtvrtý nebo třetí třídě řekl mí nejlepší kamarádce že se mu já a jedna holka ze třídy líbí. A co ona asi udělala? Ano, řekla mi to :D No a já sem za nim šla a prostě sem mu řekla že s nim chodit nebudu a budeme jen kamarádi. Nevim proč jsem to udělala, ale je mi to tak trochu jedno :D Teď s náma do třídy už nechodí, naštěstí! Zase jsem se rozepsala o úplný kravině :D Radši u dalšího článku, Ahoj!:DD

Jak správně vyfotit nic.

8. června 2015 v 13:30 | Vendy |  Výzva
Ahoj!
Konečně je tady další článek! A končně je to ta slibovaná výzva, která měla být už dávno na blogu, ale musela jsem se učit a nebylo mi moc dobře. Ale je mi líp!:D Bude to jen kratší, tak snad to nevadí Tak jdeme rovnou na to!


JAK SPRÁVNĚ VYFOTIT NIC?
1. Rozbýt foťák/mobil, potom nic nevyfotíte:D
2. Nebo nic nefoťte a až se vás někdo zeptá co jste vyfotil, tak řekněte nic:)
3. Vyfoťte černo, to jste něco vyfotili, ale není to nic, vastně je to nic:)

Tento nápad napsala: KKcenka

Doufám že Vám stačí tři příklady "Jak vyfotit NIC" a já se s Váma loučím a opravdu se moc omlouvám že to nemohlo vyjít dřív:)
Ahoj!

Ukončení soutěže!

2. června 2015 v 18:00 | Vendy |  Výzva
Ahoj!
Je tady konec mé výzvy! Včéra jste měli poslední šanci napsat nějaký nápad na článek. Nápady mám 4 (které jste napsali), takže se budu snažit to vydat co nejdřív:) Chci Vám poděkovat že jste se zapojili a čekejte že někdy udělám nějakou takovou "Soutěž" znova, ale možná trochu jinou.
První článek plánuji vydat už zítra:)
To je pro dnešek vše. Je to trochu kratší článek, protože je to informační a nevim co by jsem měla psát. Jo a včéra byl ten den dětí a co si budeme povídat, všichni jsme děti:D To nemyslím zle, ale tak, že i naše rodiče jsou děti a to našich babiček a dědů:) No to je jedno teď jsem se do toho úplně zamotala:D Tak já jenom doufám že jste si ho užili líp než já:) Protože jsem ležela jen doma a nic nedělala (jsem nemocná).
No a teď už se s Vámi opravdu loučím Ahoj!:)