Trapasy! #1

8. května 2015 v 13:34 | Vendy |  Trapasy
Ahoj.
Je tu další článek, ve kterém se musím trochu rozepsat, protože to jinak nejde:D
Nebudu Vás napínat a du rovnou na to!


(budu to psát v bodech, aby to nebylo tak dlouhý)
1. Jela jsem se sestřenicí autobusem na kroužek a před náma seděl jeden kluk (ne, nelíbí se mi!), no a co mohla udělat jinýho než o něm začít mluvit!... No a od té doby se mu vyhýbám a to velkým obloukem! Spousta trapasů se vztahuje k němu, protože mám prostě štěstí a ty nejhorší se stanou právě kvůli němu.
2. Du si takhle po chodbě (ve škole) a koukám do mobilu, co jinýho, a do někoho nabourám, to by nebylo tak hrozný, kdyby to nebyl tam ten kluk a kdyby jsem do jeho břicha nenabourala hlavou...:D
3. Ve školce jsem měla 2 kluky na jednou. Proč ne?:D
4. Když jsem šla ze školy okolo zastávky tak tam nebyl nikdo jiný než "on" (budu psát jen "on" protože je to jinak moc dlouhý:D) a jeho kámoši. Dobře, tak tam jdu a doufám že budou zticha, ale ne, oni musí samozřejmě něco říct, kdyby to bylo alespoň normální!: ,,ty to s ní pořád zkoušíš, jo?" no... Radši jsem zrychlila a nevšímala si jich.
5. U nás doma byla na návštěvě ségry kamarádka a já je nechtěla poslouchat, tak jsem si pouštěla písničky, sluchátka mi vyjeli z mobilu a začalo to hrát nahlas. Obě na mě koukali a já si toho nevšimla...BLONDÝNA!

Myslím si že tech 5 "bodů" stačí, a když tak udělám i další díl, kdyby Vás to bavilo. Do komentářů mi napište co se stalo Vám, ráda si to přečtu:)
Tak ahoj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama