Duben 2015

Nemožná dívka

28. dubna 2015 v 18:30 | Vendy |  Téma týdne
Ahoj.
Rozhodla jsem se udělat novou řadu článků. A to je Téma týdne. To asi všichni znáte, takže nebudu nic vysvětlovat a jdeme na to!

Nemožná dívka? Ano.
Mám ve třídě jednu holku, kterou naprosto nesnáším, asi jako třičtvrtě třídy... No a asi nepochopíte proč, dokud Vám to neřeknu. Začnu hezky od začátku- Byla to moje nejlepší kamarádka, ale dos často se se mnou hádala, pořád jen žalovala a mě to už pořádně naštvalo tak jsem na ní vyjela... no a od té doby jí naprosto nesnášim:) Teď nedávno udělala věc o které nechci mluvit, jediný co Vám řeknu je to, že si všechno vymyslela a nic z toho nebilo třikrát hezký. No a teď každý den brečí co jsem jí udělala, proč jí pořád nadávám a že jsem nejnamyšlenější blbka na světě:) Já si jí nevšímám a jen čekám až jí nějaká učitelka přesadí ode mě a pořádně seřve:) Ale to se asi nestane, protože je to šprtka třídy a učitelky jí mají nejradši...
Znáte také nějakou nemožnou holku? Jestli ano, napište mi buď na email a nebo do komentářů.

Jestli chcete abych jednou za čas psala Téma týdne, tak hlasujte dole v anketě:)
Ahoj!

outfit č.3 Podle mě

13. dubna 2015 v 14:31 | Vendy |  Outfity
Ahoj, dnes je to jen tak na rychlo, protože je tu další outfit. Tento bude trochu podle mě, co já nosím. Nenašla jsem úplně ty stejné věci co které mám, takže je to jen trochu podobné, ale snažila jsem se:)

Everyday

Snad se Vám líbí. Pro dnešek je to asi vše:)

Jo a jen kdyby jste se ptali, tak to dělám na stránce Polyvore a jmenuji se tam vendy-novinky (nečekaně:D), nevim jestli jsem to mynule psala, jestli ano, tak to tu máte podruhý:))

Napište mi co vy nosíte a jak se Vám líbí tento outfit, já děkuji že jste si tento článek přečetli a ahoj!!

#7 Velikonoce

4. dubna 2015 v 20:16 | Vendy |  Deníček
Ahoj,
dnes je tu článek o Velikoncích, ale to jste si asi všimli z názvu:)

Na Velikonoce jezdíme na hory, ale oni to nejsou vysloveně hory, jen nevím jakto mám říct. No prostě je tu 15cm sněhu a svítí sluníčko... Na chatě(kde teď bydlíme) není na pokojích wi-fi, jenom dole, kde bydlí ty správci. Takže... Jedna kamarádka se tam šla zeptat na heslo a řekli jí ho, ale nechci sedět dole, takže jsem u nás v pokoji a jsem zvědavá jestli se ten článek vůbec přidá, protože pořád vypadává wi-fina. No, vlastně bych mohla sedět dole, jenže tam hrajou ping-pong(nevim ja se to píše) a neskončilo by to asi moc dobře... No nic:)
Když tak mi napište jak vy trávíte velikonoce, já budu v pondělí ráno schovaná pod peřinou... A vy?
Ahoj:)