Únor 2015

#5 Jarní prázdniny

28. února 2015 v 21:01 | Vendy |  Deníček
Ahoj, dnes mám pro vás článek o tom, co jsem dělala o járních prázdninách.
Je už opravdu pozdě večer, ale řekla jsem si že ten článek musím vydat ještě dnes.
Každý rok jezdíme na hory bobovat, chodit na procházky a tak dále. Všichni si řeknete, že když jedeme na hory tak budeme lyžovat, ale já se lyžovat bojím:D Taťka a 3 strejdové chodí jen na běžky a ještě bratranec. Články jsem teď nemohla psát, protože tam nebyla Wi-Fi (byla ale jen když sem byla namáčklá na okně a to se mi vážně nechtělo a navíc tam byla pořád moje ségra...:D). Byli jsme tam celí týden-od soboty do další soboty. A dneska jsme se vrátili.
Byli jsme v obchodě a koupila jsem si svetrotričo (z New Yorker) a balsám na rty od značky Balea. Na balsám určitě budete mít recenzi i fotky. Hned jsem ho otevřela (to by jsem jinak nebyla já:D) a zjistila jsem že si nebudu kupovat další Baby lips, protože na tenhle vážně nemá a srovnání ta cena... ten od Balei mě stál 30,- takže rozhodně Balea.
A abych neutíkala od hor, tak se k nim vrátíme. Už asi 4krát jsme ze sněhu stavěli dráhu na bobi (byli tam 4 malí děti, tak pro ně, ale neříkám že jsem si to taky párkrát nesjela:D) a tento rok jsme na to taky nezapoměli, a krom toho jsme postavili i iglů ve kterém se vždy začínali ,,války Sněhovích koulí!" to bylo jméno tý bytvi:DD
Potom zase domů a vybalovat, uklízet,... a dalších 150 nudných věcí a potom konečně na blog a nasat další článek!

Chtěla bych se vám omluvit že v únoru jsem přidala jen tři články (když počítám i tento), ale jinak to nešlo. Učitelky se zbláznily a mi jen psali. Navíc jsem nestíhala školu, protože jsem byla nemocná a neměla jsem poslední zápisi atd. Teď to možná bude ještě horší, protože začnu jezdit na rovnátka:( Ale budu se snažit, to slibuju♥


Tak ahoj u dalšího článku!!

Věci které si chci vyrobit

17. února 2015 v 21:17 | Vendy |  DIY
Ahoj!
Je tady první diy! Já sem nebudu dávat to, co jsem vyrobila já, nemám foťák (ségra mi ho nepučí) a na mobilu to není taky žádnej zázrak...:D Uvidíte tu věci, které si chci vyskoušet i já:) Tak jdeme na to!!

Tady je první věc, kterou si chci vyrobit:
Má tam plno krásných věcí a hoodně věcí z korků:) Tyto razítka si chci udělat, protože když píšu dopis kamarádce, tak se mi to hodí jako ozoba na okraje nebo na obálku:) Je to jednoduché a rychlé:))

Druhá věc:

tak tohle je dobrý:D To se mi bude hodit!:D
A co vy?:DD


Třetí věc:
Šikovný a JEDNODUCHÝ:) to je nejduležitější:D Já mám naušnice moc ráda, ale na ně už mám jiný stojánek.


No a to je celý článek. Všechny věci by se mi mic líbili, ale poslední věc by se mi do pokojíku nehodila:( Snad se Vám líbila alspoň jedna věc a skusíte si jí vyrobit:)

Tak ahoj!

#4 Valentýn

14. února 2015 v 12:57 | Vendy |  Deníček
Ahoj.
Chtěla bych se omluvit že tak dlouho nevišel žádný článek. Ze začátku, asi dva dny co nebyl, jsem nevěděla co mám psát za články. Potom když jsem už věděla, tak jsme byli pryč nebo jsem měla hodně učení kvůli škole... Takže se Vám všem chci moc omluvit. Tak jdeme na to!

Jak asi všichni víte, dnes je Valentýn. U nás ve škole udělala jedna třída velké srdce, kam jsme mohli napsat dopis pro někoho. Já tam chtěla napsat pro svou nejlepší kamarádku dopis, ale před třemi dny se se mnou pohádala:( Tak jsem tam nenapsala nic. Nejvíc co mě rozesmál bylo to, že tam bylo psaníčko pro jednoho učitele ze školy a bylo tam i minulí rok:D Já s roddinou, jsme jeli včéra na muzikál. Abych se přiznala, docela jsem se i bála, protože byl pátek třináctýho. Nechci to zakřiknout, ale nic se mi poprví nestalo:D Radši se teď se vrátim k Valentýnu:) NEvim jak mám začít, asi tak že jsem se probudila v 11:00, dala si snídani a šla se oblíknut. potom sem si sedla ke stolu a šla psát článe na blog- to je tenhle. otom se nic nestalo, pořád jen píšu. Ale aby to nebylo tak nudný, tak Vám řeknu co se bude dít potom:) K nám domů příjde po obědě ségry kamarádka a mě vyhodí, ať du pryč, protože tam chtěj být sami. Tak já pudu se sestřenkou ven a potom k ní a možná jí přemluvim a uděláme nějaký článek na blog spolu- budeme odpovídat na otázky takže nějaký ten tag. Tak já už pudu na oběd a zatim ahoj! A těšte se na nový článek!!